11-10-2010

Nowe szkolenia w ramach IT Academy

Zachęcamy pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej do skorzystania z nowych szkoleń elektronicznych dostępnych w ramach programu ITA.

Wśród dostępnych szkoleń pojawiły się kursy dotyczące nowości i konfiguracji programów z pakietu Microsoft Office 2010, takich jak: Access, Word, Outlook, OneNote i Infopath, a także narzędzia do zarządzania projektami Project 2010. Oprócz nich dostępne są także szkolenia i kursy z systemu klienckiego Windows 7, dotyczące jego wdrażania, konfiguracji, bezpieczeństwa i usług zdalnych realizowanych z jego pomocą.

W celu skorzystania z oferty szkoleń konieczne jest posiadanie konta Live ID, które założyć można na stronie www.live.comi uzyskanie kodu dostępu do szkoleń elektronicznych od opiekuna. Lista osób wydających kody i lista szkoleń dostępna jest na stronie.