08-07-2010

Student WEiI finalistą ImagineCup w dziedzinie IT

Dominik Trojnar, student Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, działający w Kole Naukowym Elektroniki i Technologii Informacyjnych, zakwalifikował się do grona 6 najlepszych studentów, którzy zmierzyli się podczas finałów Imagine Cup w dziedzinie IT. Startował w kategorii Technologie Informatyczne. W finale zmierzył się ze studentami z Boliwii, Chin Francji, Egiptu, Singapuru.

Finaliści zostali wyłonieni spośród blisko 4500 studentów z całego świata, w tym 125 z Polski, którzy startowali w kategorii Technologie Informatyczne.

W finale zajął czwarte miejsce, tuż za podium.

Gratulujemy!