02-04-2009

Studenci PRz w drugiej rundzie ImagineCup w dyscyplinie IT

Z przyjemnościa informujemy, że dwóch studentów PRz będących członkami Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Informacyjnych awansowało do drugiej rundy międzynarodowego konkursu ImagineCup. Znaleźli się Oni wśród 49 innych osób z całej Polski, którym udało się awansować do drugiej rundy. Gorąco gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w nauce i przygotowaniach do kolejnego etapu zmagań konkursowych. Więcej informacji znaleźć można na http://www.microsoft.com/poland/centrumprasowe/prasa/09_03/05.mspx